מועדונים - מרכז הארץ

רשימת המועדונים החברים בהתאחדות הקראטה בישראל בשנת 2021 - מרכז הארץ.

 

הרשימה מתעדכנת מעת לעת.

אם אתם חברים בהתאחדות הקראטה בישראל, אך אינכם מופיעים ברשימה, אנא פנו באמצעות "צור קשר".

מרכז
Image-empty-state.png

שוגון מתנ"ס אזור

אזור

נציג המועדון: 

עמית בן מרדכי

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

Azkokay macabi bat yam

בת ים

נציג המועדון: 

ווגר גרדשוב

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

גבעתיים – גינת דני אסף יפרח

גבעתיים

נציג המועדון: 

אסף יפרח

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מכבי שינדוקאן טייגר לקידום ספורט הישגי

גן יבנה

נציג המועדון: 

יהונתן קוטרמן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

השוטוקאן הישראלי

הרצליה

נציג המועדון: 

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

חולון – קנטרי – משה אלבס ויוסי מורסיאנו

חולון

נציג המועדון: 

משה אלבס ויוסי מורסיאנו

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

"גיבור כארי"-ביה"ס לקראטה וקרב מגע בהנהלת בן אלהרר

ירושלים

נציג המועדון: 

בן אלהרר

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

ביה”ס אדם – מיקי דותן

ירושלים

נציג המועדון: 

מיקי דותן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

אל הלב – תמר אשר

ירושלים

נציג המועדון: 

תמר אשר

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

רחובות כפר בילו – ילדים – ישראל רוזן

כפר בילו ב'

נציג המועדון: 

ישראל רוזן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

עמותת טאצ׳ אקדמיה לקראטה וקרב מגע

לוד

נציג המועדון: 

גבי מיכאלי

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מגשימים – יניב מורסיאנו ואסף כהני

מגשימים

נציג המועדון: 

יניב מורסיאנו, אסף כהני

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

שוגון קראטה

מודיעין

נציג המועדון: 

גדעון שובה

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מודיעין – נוער ומבוגרים – פול בן ישי

מודיעין

נציג המועדון: 

פול בן ישי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

דרום השרון – אלישמע – מישל אלמן

מושב אלישמע

נציג המועדון: 

מישל אלמן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מעלה אדומים – מיקי דותן

מעלה אדומים

נציג המועדון: 

מיקי דותן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

אלוני קראטה

ניצני עוז

נציג המועדון: 

סנסאי ניר אלוני

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

נצר סרני – גבו וייס

נצר סירני

נציג המועדון: 

גבו וייס

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

קאנטרי קלאב רמת פולג

נתניה

נציג המועדון: 

סנסאי גילעד רוקח

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

פתח תקווה – תמיר קוך

פתח תקוה

נציג המועדון: 

תמיר קוך

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

קרית אונו – זאב מינזלבסקי ואורן בירנצויג

קרית אונו

נציג המועדון: 

זאב מינזלבסקי ואורן בירנצויג

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

ראשון לציון – מאיר וקסמן

ראשון לציון

נציג המועדון: 

מאיר וקסמן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

רעות – ילדים, אלון עמיחי

רעות

נציג המועדון: 

אלון עמיחי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

רעננה – פאול אל עזרא

רעננה

נציג המועדון: 

פאול אל עזרא

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

תל אביב מרכז החוגים – גיורא ברגל

תל אביב

נציג המועדון: 

גיורא ברגל

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

תל אביב קאנטרי דקל – עופר דימנט

תל אביב

נציג המועדון: 

עופר דיאמנט

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

תל אביב בה”ס אלחריזי – רענן רוט

תל אביב

נציג המועדון: 

רענן רוט

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

תלמי מנשה – דני עמית

תלמי מנשה

נציג המועדון: 

דני עמית

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

בית זית – ילדים ומבוגרים – יוסי מזרחי

בית זית

נציג המועדון: 

 יוסי מזרחי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

חוסני קאי קארטה

ג'לג'וליה

נציג המועדון: 

חוסני אעראר

שיטו ריו, קובודו, הגנה עצמית, קארטה תחרותי.

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

גבעתיים – חיים תמר

גבעתיים

נציג המועדון: 

חיים תמר

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

געש – יואב דרורי

געש

נציג המועדון: 

יואב דרורי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

atemi

הרצליה

נציג המועדון: 

יפים וודקוב

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

חולון – בה”ס ניב – פרדי פינקלשטיין

חולון

נציג המועדון: 

פרדי פינקלשטיין

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

בית הכרם – מתנ”ס זיו – ילדים ונוער – יוסי צור

ירושלים

נציג המועדון: 

 יוסי צור

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

ביה”ס פולה בן גוריון – חיים מזרחי

ירושלים

נציג המועדון: 

חיים מזרחי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

בית רוס – נערות ונשים – אמירה בר שלום

ירושלים

נציג המועדון: 

אמירה בר שלום

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

Ninja Fitness

כפר סבא

נציג המועדון: 

רז רוסמן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מבשרת ירושלים – מיקי דותן

מבשרת ירושלים

נציג המועדון: 

מיקי דותן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

סחלבים שבטי ישראל מודיעין

מודיעין

נציג המועדון: 

עמית בן מרדכי

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

סחלבים אסיף מודיעין

מודיעין

נציג המועדון: 

עמית עמרני

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מוצא עילית – שי מזרחי ורפי כהן

מוצא עילית

נציג המועדון: 

שי מזרחי רפי כהן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

שוטוקאן קראטה קלאסי

מזכרת בתיה

נציג המועדון: 

הנרי קנדיטן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

נטפים – מישל אלמן

נטפים

נציג המועדון: 

מישל אלמן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

שוגון קראטה קרית התרבות

נס ציונה

נציג המועדון: 

תומר רוזנברג

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מרכז קראטה רוקח פולג

נתניה

נציג המועדון: 

סנסאי משה רוקח

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מרכז קראטה רוקח

נתניה, תל אביב

נציג המועדון: 

ליאת ומשה רוקח

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

נען – ישראל רוזן

קיבוץ נען

נציג המועדון: 

ישראל רוזן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

גליסקו קראטה דו IKA - ראשון לציון

ראשון לציון

נציג המועדון: 

אדי גלפרוביץ

שוטו קאן

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

רחובות פקולטה לחקלאות – אשר חן

רחובות

נציג המועדון: 

אשר חן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

רעות – אמירה בר שלום

רעות

נציג המועדון: 

אמירה בר שלום

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

מועדון קראטה השרון KARATE MOVEMENT

רעננה, הרצליה, תל אביב

נציג המועדון: 

סנסאי אסף דקל

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

תל אביב – טכניון – ארם מובסיסיאן

תל אביב

נציג המועדון: 

ארם מובסיסיאן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

תל אביב בה”ס שבח – אריה לוי

תל אביב

נציג המועדון: 

אריה לוי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
Image-empty-state.png

שוטוקאן תל מונד

תל מונד

נציג המועדון: 

יוסי שור

שוטוקאן

שיטות הקראטה: