מועדונים

רשימת המועדונים החברים בהתאחדות הקראטה בישראל בשנת 2021 - מהצפון ועד הדרום.

למעבר למפה לפי איזורים יש ללחוץ כאן.

 

הרשימה מתעדכנת מעת לעת.

אם אתם חברים בהתאחדות הקראטה בישראל, אך אינכם מופיעים ברשימה, אנא פנו באמצעות "צור קשר".

צפון
קוניבה קאי ישראל

קוניבה קאי ישראל

אחוזת ברק

נציג המועדון: 

דוד אלקיים

שיטוריו

שיטות הקראטה:

צפון
חיפה – מתי הוד

חיפה – מתי הוד

חיפה

נציג המועדון: 

מתי הוד

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

צפון

ביה"ס היוקרתי לקראטה והגנה עצמית בהדרכת עודד פרידמן

חיפה

נציג המועדון: 

עודד פרידמן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון

העמותה המאוחדת לחינוך גופני וקראטה

ירכא

נציג המועדון: 

תיימור אבו ריש

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
עמותה לאומנויות לחימה לספורט אתגרי

עמותה לאומנויות לחימה לספורט אתגרי

מג'ד אל כרום

נציג המועדון: 

זכריה שיח חסן

אוקינאווה קימפו קראטה

שיטות הקראטה:

צפון
משגב – רועי דיאמנט

משגב – רועי דיאמנט

משגב

נציג המועדון: 

רועי דיאמנט

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

צפון

KSK Israel ק.ס.ק ישראל

נהריה

נציג המועדון: 

אריה פרקש

קראטה שוטוקאן והגנה עצמית

שיטות הקראטה:

צפון
רינבוקאן חלת אלדיר נצרת

רינבוקאן חלת אלדיר נצרת

נצרת

נציג המועדון: 

יוחנא עטא

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
מועדון אורתודוקסי נצרת

מועדון אורתודוקסי נצרת

נצרת

נציג המועדון: 

חאלד עותמאן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
מ"א מנשה -חפר - פרדס חנה  – גדליה איכלר

מ"א מנשה -חפר - פרדס חנה – גדליה איכלר

פרדס חנה

נציג המועדון: 

גדליה איכלר

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

צפון
מ"א מנשה -חפר - גבעת חיים מאוחד – גדליה איכלר

מ"א מנשה -חפר - גבעת חיים מאוחד – גדליה איכלר

קיבוץ גבעת חיים מאוחד

נציג המועדון: 

גדליה איכלר

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

צפון
ווסט קוסט קרית ביאליק

ווסט קוסט קרית ביאליק

קרית ביאליק

נציג המועדון: 

סמפאי מאור ויזיגרוצקי

שוטו קאן קראטה דו

שיטות הקראטה:

צפון
אביטן ווסט קוסט שוטו קאן קראטה

אביטן ווסט קוסט שוטו קאן קראטה

קרית ים

נציג המועדון: 

הנשאי שלום אביטן

שוטו קאן קראטה דו

שיטות הקראטה:

צפון
S.i.k קרית מוצקין	- אולם בגין

S.i.k קרית מוצקין - אולם בגין

קרית מוצקין

נציג המועדון: 

עופר רחמים

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
ווסט קוסט רמת ישי

ווסט קוסט רמת ישי

רמת ישי

נציג המועדון: 

אנדרי מסלין

שוטו קאן קראטה דו

שיטות הקראטה:

צפון
ווסט קוסט שפרעם - נחף

ווסט קוסט שפרעם - נחף

שפרעם

נציג המועדון: 

גמאל סעדי

שוטו קאן

שיטות הקראטה:

מרכז
שוגון מתנ"ס אזור

שוגון מתנ"ס אזור

אזור

נציג המועדון: 

עמית בן מרדכי

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
Azkokay macabi bat yam

Azkokay macabi bat yam

בת ים

נציג המועדון: 

ווגר גרדשוב

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
גבעתיים – חיים תמר

גבעתיים – חיים תמר

גבעתיים

נציג המועדון: 

חיים תמר

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז

מכבי שינדוקאן טייגר לקידום ספורט הישגי

גן יבנה

נציג המועדון: 

יהונתן קוטרמן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
השוטוקאן הישראלי

השוטוקאן הישראלי

הרצליה

נציג המועדון: 

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
חולון – קנטרי – משה אלבס ויוסי מורסיאנו

חולון – קנטרי – משה אלבס ויוסי מורסיאנו

חולון

נציג המועדון: 

משה אלבס ויוסי מורסיאנו

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
ביה”ס פולה בן גוריון – חיים מזרחי

ביה”ס פולה בן גוריון – חיים מזרחי

ירושלים

נציג המועדון: 

חיים מזרחי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
בית הכרם – מתנ”ס זיו – ילדים ונוער – יוסי צור

בית הכרם – מתנ”ס זיו – ילדים ונוער – יוסי צור

ירושלים

נציג המועדון: 

 יוסי צור

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
"גיבור כארי"-ביה"ס לקראטה וקרב מגע בהנהלת בן אלהרר

"גיבור כארי"-ביה"ס לקראטה וקרב מגע בהנהלת בן אלהרר

ירושלים

נציג המועדון: 

בן אלהרר

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
רחובות כפר בילו – ילדים – ישראל רוזן

רחובות כפר בילו – ילדים – ישראל רוזן

כפר בילו ב'

נציג המועדון: 

ישראל רוזן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
עמותת טאצ׳ אקדמיה לקראטה וקרב מגע

עמותת טאצ׳ אקדמיה לקראטה וקרב מגע

לוד

נציג המועדון: 

גבי מיכאלי

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
מגשימים – יניב מורסיאנו ואסף כהני

מגשימים – יניב מורסיאנו ואסף כהני

מגשימים

נציג המועדון: 

יניב מורסיאנו, אסף כהני

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
מודיעין – נוער ומבוגרים – פול בן ישי

מודיעין – נוער ומבוגרים – פול בן ישי

מודיעין

נציג המועדון: 

פול בן ישי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
שוגון קראטה

שוגון קראטה

מודיעין

נציג המועדון: 

גדעון שובה

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
דרום השרון – אלישמע – מישל אלמן

דרום השרון – אלישמע – מישל אלמן

מושב אלישמע

נציג המועדון: 

מישל אלמן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
מעלה אדומים – מיקי דותן

מעלה אדומים – מיקי דותן

מעלה אדומים

נציג המועדון: 

מיקי דותן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
אלוני קראטה

אלוני קראטה

ניצני עוז

נציג המועדון: 

סנסאי ניר אלוני

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
נצר סרני – גבו וייס

נצר סרני – גבו וייס

נצר סירני

נציג המועדון: 

גבו וייס

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
קאנטרי קלאב רמת פולג

קאנטרי קלאב רמת פולג

נתניה

נציג המועדון: 

סנסאי גילעד רוקח

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
קראטה דו אינטרנשיונל

קראטה דו אינטרנשיונל

פתח תקוה

נציג המועדון: 

רוני קלוגר

אוקינאווה גוג'ו ריו קראטה דו

שיטות הקראטה:

מרכז
נען – ישראל רוזן

נען – ישראל רוזן

קיבוץ נען

נציג המועדון: 

ישראל רוזן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
ראשון לציון – מאיר וקסמן

ראשון לציון – מאיר וקסמן

ראשון לציון

נציג המועדון: 

מאיר וקסמן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
רחובות פקולטה לחקלאות – אשר חן

רחובות פקולטה לחקלאות – אשר חן

רחובות

נציג המועדון: 

אשר חן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
רעות – ילדים, אלון עמיחי

רעות – ילדים, אלון עמיחי

רעות

נציג המועדון: 

אלון עמיחי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
מועדון קראטה השרון KARATE MOVEMENT

מועדון קראטה השרון KARATE MOVEMENT

רעננה, הרצליה, תל אביב

נציג המועדון: 

סנסאי אסף דקל

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
תל אביב  – טכניון – ארם מובסיסיאן

תל אביב – טכניון – ארם מובסיסיאן

תל אביב

נציג המועדון: 

ארם מובסיסיאן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
תל אביב בה”ס אלחריזי – רענן רוט

תל אביב בה”ס אלחריזי – רענן רוט

תל אביב

נציג המועדון: 

רענן רוט

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
תלמי מנשה – דני עמית

תלמי מנשה – דני עמית

תלמי מנשה

נציג המועדון: 

דני עמית

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

דרום
שינדוקאן -ספורטאי מכבי אשדוד

שינדוקאן -ספורטאי מכבי אשדוד

אשדוד

נציג המועדון: 

בוחניק משה

שוטוקאן /שינדוקאן, שיטה לחימה בהתהוות

שיטות הקראטה:

דרום
העמותה לקידום ענף הקראטה התחרותי בבאר שבע ובנגב

העמותה לקידום ענף הקראטה התחרותי בבאר שבע ובנגב

באר שבע

נציג המועדון: 

פרדרג רוגוז'רסקי

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

דרום
גליסקו קראטה דו IKA  - באר שבע

גליסקו קראטה דו IKA - באר שבע

באר שבע

נציג המועדון: 

סרגיי גורביץ

שוטו קאן

שיטות הקראטה:

דרום
מיתר – אלון זילכה

מיתר – אלון זילכה

מיתר

נציג המועדון: 

אלון זילכה

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

דרום

אקדמיית הקראטה של לאוניד

ערד

נציג המועדון: 

לאוניד

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

דרום
שו ריו קאן - Sho Ryu Kan

שו ריו קאן - Sho Ryu Kan

קיבוץ מגן

נציג המועדון: 

איוו פנצ'ב

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
אשחר – רועי דיאמנט

אשחר – רועי דיאמנט

אשחר

נציג המועדון: 

רועי דיאמנט

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

צפון
ביה"ס לקרטה והגנה עצמית I.S.K.F

ביה"ס לקרטה והגנה עצמית I.S.K.F

חיפה

נציג המועדון: 

מישל ביטון

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
אס קיי איי ישראל / S.K.I ישראל

אס קיי איי ישראל / S.K.I ישראל

טבעון

נציג המועדון: 

יובל זית

שוטוקאן קראטה

שיטות הקראטה:

צפון
ווסט קוסט בית העם

ווסט קוסט בית העם

כסרה סמיע

נציג המועדון: 

סמפאי ברוס לי

שוטו קאן קראטה דו

שיטות הקראטה:

צפון

קראטה וקיק בוקסינג מעיליא. עמותת הד הצפון

מעיליא

נציג המועדון: 

טוני ליוס

Go ju ryu karate Do

שיטות הקראטה:

צפון

KSK Israel ק.ס.ק ישראל - נהריה

נהריה

נציג המועדון: 

לוריס עפארה

קראטה שוטוקאן והגנה עצמית

שיטות הקראטה:

צפון
Renbukan

Renbukan

נצרת

נציג המועדון: 

חליל עבאס

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
נצרת

נצרת

נצרת

נציג המועדון: 

שיהאן אבראהים טאהא

סושין קראטה שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
Karate Spirit

Karate Spirit

עין עירון

נציג המועדון: 

סנסאי ראובן שרף

קראטה מסורתי, על פי דרכו של מאסטר נישיאמה

שיטות הקראטה:

צפון
פרדס חנה-כרכור – אבי שטראוך

פרדס חנה-כרכור – אבי שטראוך

פרדס חנה-כרכור

נציג המועדון: 

אבי שטראוך

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

צפון
מ"א מנשה -חפר - להבות חביבה – גדליה איכלר

מ"א מנשה -חפר - להבות חביבה – גדליה איכלר

קיבוץ להבות חביבה

נציג המועדון: 

גדליה איכלר

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

צפון
ווסט קוסט קרית חיים וקריית ביאליק

ווסט קוסט קרית חיים וקריית ביאליק

קרית חיים

נציג המועדון: 

סנסאי דוד רשדי

שוטו קאן קראטה דו

שיטות הקראטה:

צפון
S.i.k קרית מוצקין	- אולם נבון

S.i.k קרית מוצקין - אולם נבון

קרית מוצקין

נציג המועדון: 

אביב בר לב

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון
S.I.K   ס.י.ק. קרית מוצקין

S.I.K ס.י.ק. קרית מוצקין

קרית מוצקין

נציג המועדון: 

יואל בן הרוש

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

צפון

KSK Israel ק.ס.ק ישראל - שלומי

שלומי

נציג המועדון: 

אריה גליקסמן

קראטה שוטוקאן והגנה עצמית

שיטות הקראטה:

צפון
שתולה – אביה כהן

שתולה – אביה כהן

שתולה

נציג המועדון: 

אביה כהן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
בית זית – ילדים ומבוגרים – יוסי מזרחי

בית זית – ילדים ומבוגרים – יוסי מזרחי

בית זית

נציג המועדון: 

 יוסי מזרחי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
חוסני קאי קארטה

חוסני קאי קארטה

ג'לג'וליה

נציג המועדון: 

חוסני אעראר

שיטו ריו, קובודו, הגנה עצמית, קארטה תחרותי.

שיטות הקראטה:

מרכז
גבעתיים – גינת דני אסף יפרח

גבעתיים – גינת דני אסף יפרח

גבעתיים

נציג המועדון: 

אסף יפרח

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
געש – יואב דרורי

געש – יואב דרורי

געש

נציג המועדון: 

יואב דרורי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז

atemi

הרצליה

נציג המועדון: 

יפים וודקוב

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
חולון – בה”ס ניב – פרדי פינקלשטיין

חולון – בה”ס ניב – פרדי פינקלשטיין

חולון

נציג המועדון: 

פרדי פינקלשטיין

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
ביה”ס אדם – מיקי דותן

ביה”ס אדם – מיקי דותן

ירושלים

נציג המועדון: 

מיקי דותן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
אל הלב – תמר אשר

אל הלב – תמר אשר

ירושלים

נציג המועדון: 

תמר אשר

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
בית רוס – נערות ונשים – אמירה בר שלום

בית רוס – נערות ונשים – אמירה בר שלום

ירושלים

נציג המועדון: 

אמירה בר שלום

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז

Ninja Fitness

כפר סבא

נציג המועדון: 

רז רוסמן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
מבשרת ירושלים – מיקי דותן

מבשרת ירושלים – מיקי דותן

מבשרת ירושלים

נציג המועדון: 

מיקי דותן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
סחלבים שבטי ישראל מודיעין

סחלבים שבטי ישראל מודיעין

מודיעין

נציג המועדון: 

עמית בן מרדכי

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
סחלבים אסיף מודיעין

סחלבים אסיף מודיעין

מודיעין

נציג המועדון: 

עמית עמרני

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
מוצא עילית – שי מזרחי ורפי כהן

מוצא עילית – שי מזרחי ורפי כהן

מוצא עילית

נציג המועדון: 

שי מזרחי רפי כהן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
שוטוקאן קראטה קלאסי

שוטוקאן קראטה קלאסי

מזכרת בתיה

נציג המועדון: 

הנרי קנדיטן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

מרכז
נטפים – מישל אלמן

נטפים – מישל אלמן

נטפים

נציג המועדון: 

מישל אלמן

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
שוגון קראטה קרית התרבות

שוגון קראטה קרית התרבות

נס ציונה

נציג המועדון: 

תומר רוזנברג

שיטוריו קראטה

שיטות הקראטה:

מרכז
מרכז קראטה רוקח פולג

מרכז קראטה רוקח פולג

נתניה

נציג המועדון: 

סנסאי משה רוקח

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
מרכז קראטה רוקח

מרכז קראטה רוקח

נתניה, תל אביב

נציג המועדון: 

ליאת ומשה רוקח

שוטוקאן קראטה מסורתי

שיטות הקראטה:

מרכז
פתח תקווה – תמיר קוך

פתח תקווה – תמיר קוך

פתח תקוה

נציג המועדון: 

תמיר קוך

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
קרית אונו – זאב מינזלבסקי ואורן בירנצויג

קרית אונו – זאב מינזלבסקי ואורן בירנצויג

קרית אונו

נציג המועדון: 

זאב מינזלבסקי ואורן בירנצויג

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
גליסקו קראטה דו IKA  - ראשון לציון

גליסקו קראטה דו IKA - ראשון לציון

ראשון לציון

נציג המועדון: 

אדי גלפרוביץ

שוטו קאן

שיטות הקראטה:

מרכז
רעות – אמירה בר שלום

רעות – אמירה בר שלום

רעות

נציג המועדון: 

אמירה בר שלום

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
רעננה – פאול אל עזרא

רעננה – פאול אל עזרא

רעננה

נציג המועדון: 

פאול אל עזרא

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
תל אביב מרכז החוגים – גיורא ברגל

תל אביב מרכז החוגים – גיורא ברגל

תל אביב

נציג המועדון: 

גיורא ברגל

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
תל אביב קאנטרי דקל – עופר דימנט

תל אביב קאנטרי דקל – עופר דימנט

תל אביב

נציג המועדון: 

עופר דיאמנט

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

מרכז
תל אביב בה”ס שבח – אריה לוי

תל אביב בה”ס שבח – אריה לוי

תל אביב

נציג המועדון: 

אריה לוי

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה:

דרום

שינדוקאן k.b.l

אשדוד

נציג המועדון: 

יעקב ( קובי) בן לבן

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

דרום
העמותה לקידום ענף הקראטה התחרותי בבאר שבע ובנגב מתנס י"א

העמותה לקידום ענף הקראטה התחרותי בבאר שבע ובנגב מתנס י"א

באר שבע

נציג המועדון: 

ניקולא רוגוז׳רסקי

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

דרום
העמותה לקידום ענף הקראטה התחרותי בבאר שבע ובנגב רמות ספורטיב

העמותה לקידום ענף הקראטה התחרותי בבאר שבע ובנגב רמות ספורטיב

באר שבע

נציג המועדון: 

מטיה רוגוז׳רסקי

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

דרום
גליסקו קראטה דו IKA

גליסקו קראטה דו IKA

באר שבע - מועצה אזורית אשכול

נציג המועדון: 

משה גליסקו

שוטו קאן

שיטות הקראטה:

דרום

מועדון ספורט מיתר/ דימונה

מיתר ודימונה

נציג המועדון: 

מוטי אשכנזי

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

דרום
צוקרמן קראטה קלאב

צוקרמן קראטה קלאב

ערד

נציג המועדון: 

ולד שינקרנקו

שוטוקאן

שיטות הקראטה:

דרום
רמת הנגב – ילדים ומבוגרים – יאן אל עזרא

רמת הנגב – ילדים ומבוגרים – יאן אל עזרא

רמת הנגב

נציג המועדון: 

יאן אל עזרא

שוטוקאן אושימה דוג'ו

שיטות הקראטה: